Share on Facebook
Ko ne sanja da jednog dana posetiti Havaje? Umetnik Džon Al Huga živi na Havajima. Godine 1982. on je ušao u radionicu umetnika Pametna Lara i od tog trenutka počinje da razvija umjetnički rad, uglavnom kroz crtež. Umetnikova omiljena tema su živopisni pejzaži i kuće na obali Tihog okeana. Džon Al Huga postao je poznat širom sveta kao umetnik " majstor svetla". Havajski umetnik je jedan od najprodavanijih umetnika. Njegove slike su najprodavanije na Havajima, Floridi i Japanu. “Moja tehnika slikarstva i moja filozofija, može se opisati u jednoj reči – svetlost. Želim da se gledaoci mog umetničkog dela osećaju kao da slika sija i zrači sopstvenu izvor svetlosti. Svetlo je sve u mojim slikama. Svetlo je moja primarna tehnika i simbol Božjeg života. Svetlo sa Meseca ili Sunca su ispiracija u svim mojim slikama. Svetlost predstavlja život - suština svih živih bića i duh prirode” rekao je umetnik. Ljudi su uvek bili zapanjeni slikama pejzaža, mrtve prirode i cveća. To je razlog što slikari svih vremena oličavaju tako divne crteže sa realnim ( likovni stilovi sa različitim tehnikama, od ulja, akrila, akvarela, uglju) i beskrajnim načinima da ovekoveče životnu sredina oko nas.Uživajte u ovim prelepim slikama umetnika Džon Al Huga.
dislike
0