Registrovani korisnici mogu postavljati video klipove i kratke tekstove-viceve kao i komentare pod svojim imenom,
takodje dobijaju i obavestenje preko emaila kada neko odgovori na njihov komentar.
Share on Facebook
userZanimacija
Ko ne sanja da jednog dana posetiti Havaje? Umetnik Džon Al Huga živi na Havajima. Godine 1982. on je ušao u radionicu umetnika Pametna Lara i od tog trenutka počinje da razvija umjetnički rad, uglavnom kroz crtež. Umetnikova omiljena tema su živopisni pejzaži i kuće na obali Tihog okeana. Džon Al Huga postao je poznat širom sveta kao umetnik " majstor svetla". Havajski umetnik je jedan od najprodavanijih umetnika. Njegove slike su najprodavanije na Havajima, Floridi i Japanu. “Moja tehnika slikarstva i moja filozofija, može se opisati u jednoj reči – svetlost. Želim da se gledaoci mog umetničkog dela osećaju kao da slika sija i zrači sopstvenu izvor svetlosti. Svetlo je sve u mojim slikama. Svetlo je moja primarna tehnika i simbol Božjeg života. Svetlo sa Meseca ili Sunca su ispiracija u svim mojim slikama. Svetlost predstavlja život - suština svih živih bića i duh prirode” rekao je umetnik. Ljudi su uvek bili zapanjeni slikama pejzaža, mrtve prirode i cveća. To je razlog što slikari svih vremena oličavaju tako divne crteže sa realnim ( likovni stilovi sa različitim tehnikama, od ulja, akrila, akvarela, uglju) i beskrajnim načinima da ovekoveče životnu sredina oko nas.Uživajte u ovim prelepim slikama umetnika Džon Al Huga.
Al Hogue | Havajski slikar pejzaža

dislike
0
Broj komentara: 2